Dostawcy Usług

Najlepsi według eBo - eBiznesOnline dostawcy rozwiązań dla sklepów internetowych:

eengineW eEngine zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla biznesu oraz instytucji naukowych. Jesteśmy software housem, który swoje doświadczenia czerpie głównie z branży e-commerce. Projektujemy aplikacje dla systemów sprzedażowych, logistycznych oraz aplikacje analityczne. Integrujemy systemy. Na potrzeby naszych klientów oferujemy outsourcing kadr IT. Wierzymy, że w IT nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmujemy się opieki i rozwoju projektów niedokończonych. Analizujemy i porządkujemy „żywe” systemy informatyczne. Optymalizujemy procesy informatyczne w przedsiębiorstwie. Obecnie w skład zespołu eEngine wchodzi kilkunastu specjalistów pracujących lokalnie w biurze. Nasi programiści kodują korzystając m.in. z technologii: PHP, Zend Framework, Sympfony, Ruby on Rails, Groovy on Rails. Budujemy aplikacje dla systemów Android i iOS. Front-end tworzymy stosując m.in.: HTML5, CSS3, Javascript, jQuery, AJAX, RWD, LESS, Smarty. Pracujemy w metodologii scrum, stanowimy wspierający się zespół. Jesteśmy firmą rodzinną

 

cs-cartCS-Cart to międzynarodowy program z ponad 30 tys. wdrożeń na całym świecie. To program zaawansowany pod względem możliwości i jednocześnie prosty w użytkowaniu. Łączy w sobie łatwość i intuicyjność obsługi z ogromnymi możliwościami zarządzania produktami, zamówieniami, użytkownikami oraz wyglądem sklepu. CS-Cart to wersja Ultimate – jeden panel administracyjny, dowolna ilość sklepów oraz wersja Multi-Vendor – pasaż handlowy – jeden sklep, wielu sprzedawców. Sprawdź jak przyjemne i banalnie proste może być prowadzenie własnego sklepu internetowego. Oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem programu CS-Cart na Polskę jest firma SoftSolid

 

 

wellWellCommerce.pl to wygodne i kompletne oprogramowanie sklepu internetowego. Na wstępie otrzymują państwo pakiet korzyści warty ponad 2000 zł! Zarządzanie produktami, przyjmowanie zamówienia, obsługa płatności elektronicznych i kurierów  są dostępne w jednym, bardzo wygodnym panelu. WellCommerce.pl jest idealne dla początkujących użytkowników – obsługa nie wymaga umiejętności programistycznych.
WellCommerce.pl zapewnia kompleksową obsługę jako platforma typu SaaS. Do obsługi nie potrzeba dodatkowego oprogramowania, hostingu czy integracji. Założenie sklepu trwa maksymalnie 15 min i można od razu rozpocząć sprzedaż

 

Logo IAI-Shop to dostępne w modelu SaaS najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej.  Usługa oferuje największą ilość dostępnych od ręki,  rofesjonalnych narzędzi i aplikacji, które stanowią punkt wyjścia do  zbudowania sklepu i hurtowni pod indywidualne potrzeby Klientów. IAI-Shop.com umożliwia sprzedaż online, mobile, przez Facebooka oraz w sieci  (na Allegro, eBay oraz Amazon Marketplace). Doświadczenie, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz przejrzysta struktura opłat sprawiają,  że z roku na rok IAI-Shop.com pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy,  które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.com.

 

 

eprojest firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania dedykowanego oprogramowania, w tym sklepów internetowych, a także kreacji wizualnej i marketingu interaktywnego. Największym osiągnięciem EPRO jest opracowanie autorskiego oprogramowania sklepu internetowego eproSHOP, które zostało już docenione przez wielu przedsiębiorców. Łączy ono w swej funkcjonalności cechy przyjaznego sklepu internetowego oraz nowoczesnych technik skutecznego marketingu.

 

to sklepy internetowe najwyższych lotów!Platforma umożliwia tworzenie najpiękniejszych sklepów w internecie oraz wielokanałową sprzedaż – przez stronę, Facebooka , sklep w logo shoplo prostetelefonie, Allegro, eBay itp. Sklepy tworzone na Shoplo.com wyróżniają się swoją estetyką i profesjonalizmem, przy czym zarządzanie nimi jest banalnie proste. Platforma oferuje także kilkadziesiąt darmowych aplikacji, niezbędnych aby zwiększyć sprzedaż w sklepie i zbudować znaną i cenioną markę. Wiesz, co dobre? Wybierz Shoplo i dołącz do najlepszych! Sprawdź: http://www.youtube.com/watch?v=HPWf4nc5vx4

 

 

blue

 

Shoper dostarcza przedsiębiorcom najlepsze narzędzie do prowadzenia sprzedaży w internecie. Dzięki wbudowanym funkcjom i integracjom obsługa sklepu jest intuicyjna i wygodna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy od użytkownika. Aktualnie z oprogramowanie korzysta ponad 10 000 sklepów. Twórcą i dostawcą oprogramowania Shoper jest DreamCommerce S.A.

Oprogramowanie dostępne jest w trzech modelach biznesowych: SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa, life time - czyli licencja samodzielna oraz jako white label - rozwiązanie dedykowane dla Partnerów biznesowych.

Co wyróżnia Shoper?

  1. 1.Intuicyjny, łatwy w obsłudze panel administracyjny, który codzienną pracę czyni prostą i szybką, a ostatnia jego aktualizacja w technologii RWD, przenosi tą wygodę w obsłudze także na urządzenia mobilne.
  2. 2.Możliwość dostosowania sklepu pod indywidualne potrzeby bez dodatkowych opłat dla dostawcy oprogramowania.
  3. 3.Znakomita obsługa klienta, którą potwierdza Godło Firmy Przyjaznej Klientowi dwa razy z rzędu.
  4. 4.Otrzymanie trzy razy z rzędu nagrody Ekomers, dla Najlepszej platformy sklepowej.

Zobacz, jak na Shoper pracują inni - PolkaBikes wybrało Shoper:

https://www.youtube.com/watch?v=pshLpUPjyJI&feature=youtu.be

 

 

redcartto nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie posiada wiele opcji doskonale dopasowanych do każdego rodzaju prowadzonego e-biznesu, niezależnie od tego, czy jest to mały sklep internetowy, czy sieć połączonych ze sobą e-marketów. Korzystanie z systemu nie wymaga przy tym specjalistycznej wiedzy - wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera. RedCart łączy w sobie cechy doskonałego systemu wspierającego sprzedaż poprzez sklep internetowy, serwisy aukcyjne, porównywarki cen i pasaże handlowe, ale również dającego możliwość połączenia sprzedaży internetowej z handlem tradycyjnym.

 

i-sklepto inwestycja w najbardziej zaawansowany system do tworzenia i zarządzania własnym sklepem internetowym. Szeroki wachlarz funkcjonalności, nieograniczone możliwości rozbudowy, intuicyjny panel, pełne wsparcie specjalistów - to tylko nieliczne aspekty, dzięki którym nasze produkty zyskały uznanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci. Od 7 lat stosujemy autorskie techniki wspomagania sprzedaży w internecie. Kierując się potrzebami i opiniami klientów budujemy skuteczne i potężne narzędzia sprzedaży zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i korporacji o szerokim asortymencie.

 

sellsmartto zaawansowana, funkcjonalna i, co ważne, w pełni profesjonalna platforma e-commerce, która zaprojektowana została tak, by idealnie dopasować się do potrzeb i oczekiwań sprzedających i kupujących. Ponad 1000 udanych wdrożeń platformy sellsmart przez informatyków z lubelskiej firmy LabSQL.pl. Każda zakupiona wersja sklepu internetowego sellsmart 5.0 objęta jest 24-miesięczną gwarancją, co również uprawnia nabywcę do odbycia trzech bezpłatnych szkoleń z obsługi – zarówno samego sklepu, jak i panelu administracyjnego.

 

 

 

 

logo mysklepoprogramowanie Mysklep to niezwykle przyjazna platforma do prowadzenia e-biznesu. Główną zaletą, a zarazem cechą Mysklep jest przejrzysta obsługa sklepu i niezwykle elastyczny sposób dopasowania do potrzeb klienta. W porównani do konkurencyjnych portali, Mysklep umożliwiają dostosowanie wyglądu sklepu jak i zarówno jego funkcjonalności do indywidualnych potrzeb i dzięki temu każdy klient jest w stanie wyróżnić się na tle konkurencji.

 

 

logo istoreto pierwsza najnowsza platforma sklepowa na rynku, działająca w systemie SaaS. Powstała w 2001 roku, a od 2007 roku wchodzi w skład Grupy Allegro wraz z min.: Allegro.pl i Ceneo.pl. Platforma iStore ofertuje przedsiębiorcom gotowe, kompleksowe oprogramowanie sklepu internetowego wraz z całą gamą funkcjonalności zwiększających sprzedaż i dostarczających sklepom klientów. Platforma skupia obecnie ponad 2000 aktywnych sklepów z różnorodnych branż. Pracuje w bezpiecznym systemie prowizyjnym.

 

netarch

 

 agencja interaktywna specjalizująca się w projektowaniu dedykowanych systemów e-commerce, portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz realizacji kampanii marketingowych w wyszukiwarkach internetowych. Do grupy NetArch należą dwie marki: Atomstore - Platforma e-commerce klasy premium, oraz SEMPAI - agencja SEO/SEM".

 

 

 

internet business

© eBiznesOnline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.