Dostawcy Usług

Najlepsi według eBo - eBiznesOnline dostawcy rozwiązań dla sklepów internetowych:

redcart

 

 RedCart

Wszystko w jednym miejscu

Sklep internetowy RedCart zawiera ponad 450 wbudowanych narzędzi, które możesz włączyć jednym kliknięciem.
Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, a sprzedaż online stanie się łatwa i przyjemna.

Skorzystaj z gotowego pomysłu na własny sklep internetowy. Dzięki integracji z przeszło 100 dostawcami i hurtowniami, możesz w prosty sposób dodać produkty do sklepu wybierając z pośród ponad 1 mln gotowych towarów.

System integracji samodzielnie pobiera dane i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny. Dzięki temu oferta w Twoim sklepie internetowym jest stale aktualna.

 

cs-cartCS-Cart to międzynarodowy program z ponad 30 tys. wdrożeń na całym świecie. To program zaawansowany pod względem możliwości i jednocześnie prosty w użytkowaniu. Łączy w sobie łatwość i intuicyjność obsługi z ogromnymi możliwościami zarządzania produktami, zamówieniami, użytkownikami oraz wyglądem sklepu. CS-Cart to wersja Ultimate – jeden panel administracyjny, dowolna ilość sklepów oraz wersja Multi-Vendor – pasaż handlowy – jeden sklep, wielu sprzedawców. Sprawdź jak przyjemne i banalnie proste może być prowadzenie własnego sklepu internetowego. Oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem programu CS-Cart na Polskę jest firma SoftSolid

 

 

wellWellCommerce.pl to wygodne i kompletne oprogramowanie sklepu internetowego. Na wstępie otrzymują państwo pakiet korzyści warty ponad 2000 zł! Zarządzanie produktami, przyjmowanie zamówienia, obsługa płatności elektronicznych i kurierów  są dostępne w jednym, bardzo wygodnym panelu. WellCommerce.pl jest idealne dla początkujących użytkowników – obsługa nie wymaga umiejętności programistycznych.
WellCommerce.pl zapewnia kompleksową obsługę jako platforma typu SaaS. Do obsługi nie potrzeba dodatkowego oprogramowania, hostingu czy integracji. Założenie sklepu trwa maksymalnie 15 min i można od razu rozpocząć sprzedaż

 

Logo IAI-Shop to dostępne w modelu SaaS najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej.  Usługa oferuje największą ilość dostępnych od ręki,  rofesjonalnych narzędzi i aplikacji, które stanowią punkt wyjścia do  zbudowania sklepu i hurtowni pod indywidualne potrzeby Klientów. IAI-Shop.com umożliwia sprzedaż online, mobile, przez Facebooka oraz w sieci  (na Allegro, eBay oraz Amazon Marketplace). Doświadczenie, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz przejrzysta struktura opłat sprawiają,  że z roku na rok IAI-Shop.com pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy,  które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.com.

 

 

 

 

to sklepy internetowe najwyższych lotów!Platforma umożliwia tworzenie najpiękniejszych sklepów w internecie oraz wielokanałową sprzedaż – przez stronę, Facebooka , sklep w logo shoplo prostetelefonie, Allegro, eBay itp. Sklepy tworzone na Shoplo.com wyróżniają się swoją estetyką i profesjonalizmem, przy czym zarządzanie nimi jest banalnie proste. Platforma oferuje także kilkadziesiąt darmowych aplikacji, niezbędnych aby zwiększyć sprzedaż w sklepie i zbudować znaną i cenioną markę. Wiesz, co dobre? Wybierz Shoplo i dołącz do najlepszych! Sprawdź: http://www.youtube.com/watch?v=HPWf4nc5vx4

 

 

blue

 

Shoper dostarcza przedsiębiorcom najlepsze narzędzie do prowadzenia sprzedaży w internecie. Dzięki wbudowanym funkcjom i integracjom obsługa sklepu jest intuicyjna i wygodna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy od użytkownika. Twórcą i dostawcą oprogramowania Shoper jest DreamCommerce S.A.

Oprogramowanie dostępne jest w modelu biznesowym SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa. Dla bardziej wymagających klientów powstała usługa Shoper Premium, która umożliwia indywidualne integracje i wdrożenia.
 
Platforma Shoper zapewnia także wsparcie działu Customer Success, który dba o edukację swoich klientów, aby jak najszybciej zaczęli oni odnosić sukcesy w swojej sprzedaży. Dodatkowo w zwiększeniu ruchu, a w konsekwencji zwiększeniu sprzedaży, w sklepach działających na platformach Shoper, pomagają Shoper Kampanie.
 
Co wyróżnia Shoper?
1. Intuicyjny, łatwy w obsłudze panel administracyjny, który codzienną pracę czyni prostą i szybką, a ostatnia jego aktualizacja w technologii RWD, przenosi tą wygodę w obsłudze także na urządzenia mobilne.
2. Możliwość dostosowania sklepu pod indywidualne potrzeby bez dodatkowych opłat dla dostawcy oprogramowania.
3. Znakomita obsługa klienta, którą potwierdzają statuetki Godło Firmy Przyjaznej Klientowi.
4. Otrzymanie trzy razy z rzędu nagrody Ekomers, dla Najlepszej platformy sklepowej.
Zobacz, jak na Shoper pracują inni - PolkaBikes wybrało Shoper:

 

 

 

redcartto nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie posiada wiele opcji doskonale dopasowanych do każdego rodzaju prowadzonego e-biznesu, niezależnie od tego, czy jest to mały sklep internetowy, czy sieć połączonych ze sobą e-marketów. Korzystanie z systemu nie wymaga przy tym specjalistycznej wiedzy - wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera. RedCart łączy w sobie cechy doskonałego systemu wspierającego sprzedaż poprzez sklep internetowy, serwisy aukcyjne, porównywarki cen i pasaże handlowe, ale również dającego możliwość połączenia sprzedaży internetowej z handlem tradycyjnym.

 

i-sklepto inwestycja w najbardziej zaawansowany system do tworzenia i zarządzania własnym sklepem internetowym. Szeroki wachlarz funkcjonalności, nieograniczone możliwości rozbudowy, intuicyjny panel, pełne wsparcie specjalistów - to tylko nieliczne aspekty, dzięki którym nasze produkty zyskały uznanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci. Od 7 lat stosujemy autorskie techniki wspomagania sprzedaży w internecie. Kierując się potrzebami i opiniami klientów budujemy skuteczne i potężne narzędzia sprzedaży zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i korporacji o szerokim asortymencie.

 

sellsmartto zaawansowana, funkcjonalna i, co ważne, w pełni profesjonalna platforma e-commerce, która zaprojektowana została tak, by idealnie dopasować się do potrzeb i oczekiwań sprzedających i kupujących. Ponad 1000 udanych wdrożeń platformy sellsmart przez informatyków z lubelskiej firmy LabSQL.pl. Każda zakupiona wersja sklepu internetowego sellsmart 5.0 objęta jest 24-miesięczną gwarancją, co również uprawnia nabywcę do odbycia trzech bezpłatnych szkoleń z obsługi – zarówno samego sklepu, jak i panelu administracyjnego.

 

 

 

 

logo mysklepoprogramowanie Mysklep to niezwykle przyjazna platforma do prowadzenia e-biznesu. Główną zaletą, a zarazem cechą Mysklep jest przejrzysta obsługa sklepu i niezwykle elastyczny sposób dopasowania do potrzeb klienta. W porównani do konkurencyjnych portali, Mysklep umożliwiają dostosowanie wyglądu sklepu jak i zarówno jego funkcjonalności do indywidualnych potrzeb i dzięki temu każdy klient jest w stanie wyróżnić się na tle konkurencji.

 

 

logo istoreto pierwsza najnowsza platforma sklepowa na rynku, działająca w systemie SaaS. Powstała w 2001 roku, a od 2007 roku wchodzi w skład Grupy Allegro wraz z min.: Allegro.pl i Ceneo.pl. Platforma iStore ofertuje przedsiębiorcom gotowe, kompleksowe oprogramowanie sklepu internetowego wraz z całą gamą funkcjonalności zwiększających sprzedaż i dostarczających sklepom klientów. Platforma skupia obecnie ponad 2000 aktywnych sklepów z różnorodnych branż. Pracuje w bezpiecznym systemie prowizyjnym.

 

netarch

 

 agencja interaktywna specjalizująca się w projektowaniu dedykowanych systemów e-commerce, portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz realizacji kampanii marketingowych w wyszukiwarkach internetowych. Do grupy NetArch należą dwie marki: Atomstore - Platforma e-commerce klasy premium, oraz SEMPAI - agencja SEO/SEM".

 

 

 

internet business

© eBiznesOnline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.