Systemy płatności

KIR Paybynet logo

PayByNet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta.

PayByNet jest jedynym w Polsce systemem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto bankowe sklepu (z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR).

Prowizja w zależności od obrotów od 1.2 % do 1.6%.

 

 

 

przelewy24

Uruchomiony w 2004 roku serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Beneficjentem. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Beneficjenta zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Beneficjenta.

Przelewy24 kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów i właśnie dzięki takim metodom działania firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi.

Prowizja około 2,8 %

 

 

homepay

HOMEpay, bo tak nazywa się ten serwis, obsługuje nie tylko przelewy internetowe, ale także mikropłatności SMS Premium z jednymi z najwyższych stawek prowizji w Polsce.

Nowy system płatności obsługuje już ponad 25 banków i ciągle się rozwija, dodając coraz to nowe. Prowizja za obsługę przelewów internetowych zaczyna się od 2,25%, a skończyć może nawet na 0,5%. Wynagrodzenie dla Partnera za SMS Premium Rate zaczyna się od 50% wartości netto SMSa.

Homepay umożliwia obsługę przelewów prostych, kodowanych oraz bezobsługowych. Przelewy proste nie wymagają posiadania własnej strony internetowej, wystarczy posiadać adres e-mail. Partner tworzy usługę na wybraną kwotę, a po aktywacji usługi przez Homepay, może wyświetlić bezpośredni link płatności za swoją usługę. Przycisk do wyświetlenia linku do usługi dostępny jest w panelu Partnera.

 

payu

PayU to serwis dedykowany działalnościom o charakterze e-commerce, które potrzebują wygodnego i profesjonalnego narzędzia płatniczego.

PayU to także szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu lub serwisu internetowego.

Prowizja w zależności od obrotów od 2,4% + 0,30 zł do 2,9% + 0,30 zł.

 

tpaycom

TPay to automatyczny system płatności internetowych, oferujący kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż usług i towarów przez Internet. System umożliwia zarówno masowe przyjmowanie płatności od odbiorców, jak i masowe wypłaty środków np. dla partnerów i kontrahentów.

Prowizja w przedziale 1,00%-2,5%.

 

PayLane logo

       PayLane.pl - polska firma oferująca system
       płatności online, od lat konsekwentnie poszerza swoją ofertę – ostatnio
       były to przelewy w bankach w Polsce, wcześniej wtyczki do platform
       ecommerce, płatności cykliczne, przyjmowanie kart American Express czy
       DevZone, czyli strona dla deweloperów, która pokazuje jak wygląda
       integracja z PayLane od strony technicznej.

 

 

 

 

 

 

 

internet business

© eBiznesOnline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.