W programie:

Wykład, konsultacje: Przykłady rozwiązań opartych o technologię BIG DATA w polskich i światowych instytucjach finansowych:

Jak rozwój big data zmienił podejście do zarządzania danymi?

Rozwój analityki predykcyjnej – zastosowania w bankowości.

Przegląd wybranych rozwiązań opartych o analitykę big data w sektorze finansowym.

Wykład, konsultacje: Jak dane i sztuczna inteligencja zmieniają świat:

Patrząc na rynek Big Data w ciągu ostatnich lat widzimy przenikanie się i konwergencje trendów w obszarach: Data, Big Data, Artificial Intelligence, i Internet of Things. Coraz trudniej jest precyzyjnie określić przyszłe trendy oraz keirunki rozwoju technologii. Dane mają potencjał do budowania przewagi konkurencyjnej i dodatkowych wartości. A ich posiadanie, czy prawa własności do nich stają się kluczowe dla gospodarki cyfrowej. Prelekcja obejmie nastepujace zagadnienia i tematy:

Podstawowe trendy przyczyniajace sie do gospodarki opartej na danych: hyperconnectivity & Internet of Things.

Big Data – podstawowe pojęcia i definicje.

Interfejs czlowiek – komputer: co było, co jest, co będzie.

Dane niestrukturalne – jak z nich wyłuskiwać informacje.

Ekonomia oparta na danych – zaawansowana analityka to za mało

Omówienie w/w kwestii będzie wspierane zarówno przykładami prac naukowo-badawczych jak i dostępnych już produktów na rynku oraz przykładowych wdrożeniach.

Szczegółowy PROGRAM szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/bigdata/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Organizator:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;